Hulladékkezelő-2 műszak
Pápa, 2024.09.23.

Kiváló szakemberekből álló csapat, azonnali kezdés! Hivatkozási szám WHC013246

Pápa Vissza Hulladékkezelő-2 műszak Kiváló szakemberekből álló csapat, azonnali kezdés! Hivatkozási szám WHC0132462024.09.23.

Pápai partnerünk készíti a kategóriájukban legjobb minőségű gépjármű-utastéri elemeket, olyan partnereknek, mint a Maserati, Porsche, Mercedes, BMW és Volvo.

Feladatok

  • A termelésben keletkezett hulladékok összegyűjtése, azok szabályozás szerinti tárolása, feliratozása, regisztrálása
  • A hulladékszállításban való közreműködés, rakodás és adminisztráció
  • Udvar, gyár körüli területek rendben tartása

Elvárások

  • Rugalmasság
  • Precizitás
  • Terhelhetőség
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Ajánlatunk

  • Versenyképes bérezés
  • Bankszámlavezetési támogatás
  • Jelenléti bónusz
  • Műszakpótlék
  • Szakmailag magas színvonalú képzések
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Bejárás támogatása
  • Céges buszjárat