Személyes bevásárló
Budapest és Pest megye, 2024.09.24.

Alakítsd te a szabadnapjaidat, jelentkezz személyes bevásárló kollégának! Saját gépkocsi és B kategóriás jogosítvány megléte feltétel! Hivatkozási szám WHC013250

Budapest és Pest megye Vissza Személyes bevásárló Alakítsd te a szabadnapjaidat, jelentkezz személyes bevásárló kollégának! Saját gépkocsi és B kategóriás jogosítvány megléte feltétel! Hivatkozási szám WHC0132502024.09.24.

Feladatok

  • Előre megkapott rendelések teljesítése,
  • Meghatározott áruk válogatása, összeszedése, csomagolása, bolti adminisztrációja
  • Kapcsolattartás a vásárlókkal
  • Megrendelések kiszállítása Budapesten és Pest vármegyében,
  • Áruk kezelése, szállítása és átadása a vásárlók részére,
  • Visszáru kezelése, adminisztrációja,
  • Hűtési láncra vonatkozó előírások és higéniai követelmények maradéktalan betartása,
  • Munkavégzésre használt telefonos alkalmazás kezelése

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • Rendelkezz saját gépkocsival és mobiltelefonnal!
  • Jó fizikai erőnlét
  • Betöltött 18. életév
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • Hosszútávú munkavállalás

  • Alapbér + teljesítény alapú bónusz: várható bér bruttó 450 - 500.000 Ft
  • NAV alapú üzemanyag költségtérítés
  • Heti 40 órás munkaidő, 12 órás műszakokban 08:00 - 20:00- ig
  • Rugalmasan vállalható napok