Elektrotechnik/Údržbár
Dunajsá Streda

Zaujímavá ponuka pre Elektrotechnika/Údržbára s možnosťou kariérneho rastu. Mzdové ohodnotenie od 1800€.

Hivatkozási szám WHCB793

Dunajsá Streda Vissza Elektrotechnik/Údržbár

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Feladatok

Pre nášho klienta hľadáme ambiciózneho profesionála v priemyselnej výrobe potravín, kde si vážia a ocenia Vaše skúsenosti a zručnosti!

  • - Vykonávanie elektrickej údržby a opráv strojov a iné drobné elektrotechnické a mechanické opravy
  • - Vykonávanie opráv a pravidelnej preventívnej údržby strojov
  • - Diagnostika závodov a poruchy mechanických, a elektrických častí zariadení
  • - Plánovanie a koordinovanie údržbárskych prác
  • - Navrhovanie spôsob opravy SaZ (stroje a zariadenia)
  • - Práca podľa technických výkresov a špecifikácií zariadení za účelom vykonania údržbársky prác

Elvárások

  • ​Elektrotechnické minimum (§21- elektrotechnik)- výhodou
  • Skúsenosti s preventívnou a plánovanou elektroúdržbou výrobných strojov a zariadení - výhodou
  • Znalosť technických výkresov
  • Manuálna zručnosť
  • Základy programovania
  • Samostatnosť
  • Zodpovednosť
  • Vlastnosti vedenia tímu - výhodou

Ajánlatunk

Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiacFinálna výška ponúkanej mzdy bude dohodnutá na základe osobnostných a profesijných predpokladov kandidáta.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Dlhodobá práca v stabilnej a príjemnej spoločnosti
  • Výhodné stravovanie alebo stravovacia karta,
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Vernostný bonus podľa odpracovaných rokov
  • Firemné akcie
  • Iné zaujímavé benefity