Angol tolmács
Tab, 2024.08.07.

Használd angol nyelvtudásod! Hivatkozási szám WHC013068

Tab Vissza Angol tolmács Használd angol nyelvtudásod! Hivatkozási szám WHC0130682024.08.07.

Tabon található gyáregységünk csapatába keresünk angol tolmácsokat 3-4 műszakos munkarendbe.

Feladatok

  • Munkautasítások és egyéb dokumentációk fordítása magyarról angolra
  • Kommunikáció elősegítése a filippin és a magyar munkavállalók között

Elvárások

  • Magabiztos office ismeret (Word, Excel, Ppt)
  • Angol nyelvtudás (írásban, szóban)

Ajánlatunk

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafetéria, bónusz
  • Professzionális, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség