CNC Forgácsoló
Győr, 2024.08.28.

CNC forgácsoló munka Győrben Hivatkozási szám WHC013059

Győr Vissza CNC Forgácsoló CNC forgácsoló munka Győrben Hivatkozási szám WHC0130592024.08.28.

Győri partnercégünk részére keresünk CNC forgácsoló munkatársat 3 műszak 8 órás munkarendbe.

Feladatok

  • Futómű alkatrészek és a gyártási eszközök CNC megmunkálása
  • Kissorozatú,- közepes,- valamint nagy sorozatú gyártásban való munkavégzés munkatapasztalattól függően
  • Típusváltások esetén szerszámok összerakása, felszerelése és beállítása
  • Végellenőrzési mérések elvégzése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • CNC megmunkáló gépek ismerete
  • Forgácsoló szerszámok ismerete
  • Több műszak vállalása (3 műszak/8 óra)
  • Nyitottság az új ismeretekre
  • Felelősségteljes munkavégzés

  • Stabil háttérrel rendelkező magyar vállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • Teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • Képzési, továbbképzési, előrelépési lehetőséget
  • 20%, 40% műszakpótlék