Lukácsháza

Facility Engineer

Hivatkozási szám WHCSZ12612

Lukácsháza Vissza Facility Engineer Hivatkozási szám WHCSZ12612

Facility Engineer munkakörbe keresünk kollégát vezető gyártó partnerünkhöz.

Feladatok

  • Létesítmény, berendezések és biztonsági rendszerek működésének biztosítása
  • Létesítmény és a berendezések energiahatékonyságának optimalizálása és javítása
  • Megelőző karbantartások megszervezése
  • Az épület infrastruktúrájához kapcsolódó berendezések és rendszerek üzemeltetése, mint például a HVAC, párásító, vízkezelő, WFI, gőzkazánok
  • Létesítményüzemeltetési rendszerek fejlesztésében való részvétel
  • Létesítmény üzemeltetéséhez szükséges pótalkatrészek beszerzése
  • Statisztikák, elemzések és cselekvési tervek készítése a létesítmény karbantartásának javítása érdekében

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (építőmérnök, gépészmérnök, villamosmérnök, biztonságtechnikai mérnök)
  • Épületgépészetben, létesítményüzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Tapasztalat HVAC, vízellátás, elektromos ellátás, világítástechnika, levegőellátás, propán- és oxigénellátó rendszerek területén
  • Műszaki rajzok olvasásában való jártasság

Ajánlatunk

  • Éves bónusz
  • Jelenléti bónusz
  • Bejárási támogatás
  • Laptop, céges telefon magánhasználatra is