Fejlesztőmérnök gyakornok
Dabas

Hivatkozási szám WHC022138

Dabas Vissza Fejlesztőmérnök gyakornok Hivatkozási szám WHC022138

Fejlesztési osztály csoportjaiba keresünk diák gyakornokokat!

Feladatok

  • Új termékek szerelésének optimalizálásának szerves támogatása
  • Új termék / alkatrész bevezetésének támogatása a szériagyártásba
  • Új alkatrészekhez / termékekhez munkautasítás elkészítése
  • Szoros együttműködés a termeléssel, valamint a minőségbiztosítási osztállyal
  • Szerelési rajzok ellenőrzése
  • Szériagyártás folyamatának és sori rajzok tartalmának különbözőségeinek összegyűjtése
  • A hibák feltárása, javító javaslatok és a szükséges beavatkozások megtétele, a vezető tájékoztatása

Elvárások

  • Heti minimum 20 óra vállalása (törzsidő 8:00-16:30)
  • aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Felsőfokú műszaki tanulmányok
  • 3D tervezőprogram ismerete
  • Műszaki rajz készítésében/olvasásban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű Excel tudás (létrehozás, formázás, alap használat)

Ajánlatunk

  • Bruttó 2200 ft/óra
  • Utazási költségtérítés: autó-45 ft/km