Győr, 2024.09.10.

Folyamatmérnök (vegyész)

További információ: +36 30 637 5357 Hivatkozási szám WHCSZ12907

Győr Vissza Folyamatmérnök (vegyész) További információ: +36 30 637 5357 Hivatkozási szám WHCSZ129072024.09.10.

Győrben található szilikongyártással foglalkozó partnerünk számára keresünk FOLYAMATMÉRNÖK munkatársat ANGOL nyelvtudással, VEGYÉSZ tapasztalatokkal.

Feladatok

  • Folyamatvázlatok, specifikációk, működési leírások, kezelési utasítások, oktatási dokumentumok készítése
  • Gyártási hibák elemzése, hibalehetőségek minimalizálása
  • Műszaki és működést javító intézkedések bevezetése
  • Termelési adatbázis karbantartása
  • Kivitelezés tervezése, üzembehelyezés, telepítés támogatása
  • Reklamációkezelés, költségcsökkentés
  • Alternatív gyártási folyamatok kialakítása, tesztelése, változások kezelése

Elvárások

  • Vegyészmérnök végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • Minőségügyi szabványok ismerete (ISO, IATF, REACH)
  • Projektmenedzsment és fejlesztő szemlélet
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Ajánlatunk

  • Versenyképes bérezés
  • Bónusz
  • Cafeteria
  • Képzési lehetőség