Gépbeállító technikus
Tata, 2024.07.17.

Kiemelkedő bérrel és juttatási csomaggal várnak rád! Hivatkozási szám WHC012648

Tata Vissza Gépbeállító technikus Kiemelkedő bérrel és juttatási csomaggal várnak rád! Hivatkozási szám WHC0126482024.07.17.

Tatai partnerünk a hőcserélőgyártás területén piacvezető vállalatcsoport, amely minden kontinensen gyáregységekkel, közvetlen és közvetett kereskedelmi- és szervízhálózattal rendelkezik.

Feladatok

  • Egyedi vagy kis-szériás alkatrészek önálló legyártása CNC program alapján
  • Fém szerkezetek, nyomástartó edények lézervágása és lézerhegesztése CNC berendezéssel
  • Meglévő programokat szükség esetén felülvizsgál, korrekciz
  • Tűrések és egyéb más rajzi előírások betartása
  • Megmunkálógép és szerszámok alapvető karbantartása
  • Alkalmazza az alapvető és a precíziós mérőműszereket és idomszereket.
  • Gyártási dokumentációk vezetése (papíron és elektronikusan)
  • Hibaesemények jelzése felettesnek
  • Betartja a munka-, baleset-, tűz- és környezetvédelmi előírásokat

Elvárások

  • Technikusi végzettség (CNC gépkezelő)
  • Min. 2 éves szakmai (műhelyi) tapasztalat
  • CNC kódok ismerete

Ajánlatunk

  • Kiemelkedő alapbér
  • Br. 22 525 Ft cafeteria
  • 13. havi juttatás a próbaidő után
  • Bejárási támogatás
  • Hűségkártya kedvezmények
  • Jelenléti bónusz