Gépkezelő
2310 Szigetszentmiklós, Leshegy út 30.

Gépkezelő

Gépkezelő, betanított munka, gyártógép kezelése Szigetszentmiklóson Hivatkozási szám WHC013107
Gépkezelő

2310 Szigetszentmiklós, Leshegy út 30. Vissza Gépkezelő Gépkezelő, betanított munka, gyártógép kezelése Szigetszentmiklóson Hivatkozási szám WHC013107

Feladatok

  • Gépek kezelése
  • Termelés meghatározott minőségben, hatékonysággal
  • Az előírt ellenőrzések/ karbantartások/géptisztítások elvégzése és dokumentálása
  • A minőségi paraméterek folyamatos ellenőrzése és dokumentálása

Elvárások

  • Gyártásban szerzett tapasztalat

Ajánlatunk

  • Munkavégzés 3 műszak 6:00-14:00, 14:00-22:00 22:00-06
  • Órabér: br. 2150 Ft/óra
  • Műszakpótlék: 30%
  • Havi bónusz: br 40.000 Ft
  • Cafeteria: nettó 18.750 Ft
  • Bejárási támogatás: 37 Ft/km
  • Céges buszjárat : Budapest, Dunaharaszti, Szigetszentmiklós, Taksony, Szigethalom, Dunavecse, Szalkszentmárton, Tass, Dunaújváros, Kiskunlacháza, Dömsöd, Majosháza, Makád, Szigetbecse, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek