Veszprém, 2024.10.04.

Karbantartás vezető

Hivatkozási szám WHCSZ12934

Veszprém Vissza Karbantartás vezető Hivatkozási szám WHCSZ129342024.10.04.

Piacvezető fogyasztási cikkeket gyártó és forgalmazó partnercégünkhöz Karbantartás vezető kollégát keresünk!

Feladatok

  • A gyár gépbiztonsági kockázatainak csökkentése, megszüntetése
  • Vállalat irányítási rendszer PM (karbantartás) részéhez tartozó folyamatoknak a fenntartása és betartatása
  • Karbantartás éves költségeinek tervezése vonali szinten, havi előrejelzések tervezése, nyomonkövetése
  • Gyári szintű hatékony karbantartás irányítása, termelésben részt vevő gépek karbantartásának megszervezése
  • Berendezések kritikusság elemzése alapján a gyári karbantartási terv készítése, végrehajtatása, a meghibásodások elemzése
  • Karbantartó személyzet szakmai irányítása, továbbképzésük biztosítása egyéni értékelésük mentén A csapathoz tartozó, kollégák munkájának koordinálása.
  • Megrendelések jóváhagyása, kapcsolattartás külső kivitelezőkkel, karbantartókkal
  • Központi műszakianyag raktár megfelelő készletszintjének biztosítása a karbantartási költségek figyelembevételével, a raktár rendjének felügyelete
  • Projektek szakmai támogatása, új karbantartási igények időbeni feltárása
  • Karbantartáshoz szükséges segédanyagok, szerszámok, védőfelszerelések biztosítása

Elvárások

  • Mérnöki végzettség (BSc – villamos, gépész szakon); vagy technikusi végzettség (gépész, villamos) 5 év tapasztalattal és angol nyelvtudással
  • Kommunikációs, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Ajánlatunk

  • Személyre szabott fejlődési lehetőség
  • Nyelvtanulási és gyakorlási lehetőség
  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Egészségbiztosítás
  • Vállalati laptop és mobiltelefon
  • Bejárási támogatás