Göd, 2024.07.15.

Karbantartási részlegvezető

További információ: +36 30 785 4544 Hivatkozási szám WHCSZ12830

Göd Vissza Karbantartási részlegvezető További információ: +36 30 785 4544 Hivatkozási szám WHCSZ128302024.07.15.

Multinacionális gyártópartnerünk részére keresünk Karbantartási részlegvezető pozícióba munkatársat.

Feladatok

  • Folyamatos műszakban dolgozó karbantartó csoport vezetése, támogatása (mérnökök, technikusok)
  • Automata és robot cellás gyártógépek technikai felügyelete, támogatása, javítása
  • A felmerülő problémák megoldásában való aktív részvétel
  • Gépelérhetőség maximalizálása, gépállások és selejtek minimalizálása, hatékonyság növelés
  • Karbantartó rendszer kiépítése és fejlesztése (tervek, utasítások, tartalék alkatrész kezelés, kalibrálás, KPI-ok)
  • Megelőző karbantartások levezénylése
  • Karbantartáshoz szükséges eszközök rendelése
  • Gyártással és társosztályokkal való aktív együttműködés
  • IATF szabvány betartása, szabvány szerinti munkavégzés

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • 5-10 éves karbantartási és vezetői tapasztalat
  • Automata gépekkel szerzett több éves tapasztalat
  • PLC program szerint vezérelt gépek ismerete
  • PLC és robotnyelv ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Önállóság, rugalmasság
  • LEAN, TPM ismerete

Ajánlatunk

  • Céges autó
  • Flexibilis munkarend
  • Medicover egészségbiztosítási csomag
  • Negyedéves csapatépítő
  • Meleg étkeztetés helyben
  • Privát bankszámla tarifák speciális kedvezményekkel
  • Kedvezményes telefoncsomag ajánlatok
  • Baleset- és életbiztosítás
  • Partnerek által nyújtott széleskörű kedvezmények
  • Multikulturális eseményeken való részvétel