Karbantartó (fröccsöntési területre)
Seregélyes, 2024.07.16.

+36 30 5811662 Hivatkozási szám WHC013153

Seregélyes Vissza Karbantartó (fröccsöntési területre) +36 30 5811662 Hivatkozási szám WHC0131532024.07.16.

Csomagolóanyagokat gyártó partnerünk állományába keresünk fröccsöntési területen tapasztalattal rendelkező karbantartót 3 műszakos munkarendbe Seregélyesre.

Feladatok

  • Fröccsöntő gépek üzemképességének biztosítása
  • Felmerülő meghibásodások elhárítása
  • Megelőző karbantartás
  • Együttműködés a társterületekkel

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (gépész, villanyszerelő, mechatronikai technikus, elektronikai műszerész, elektronikai technikus, erősáramú elektrotechnikus, erősáramú-berendezés szerelő, ipari elektrotechnikus, villamosenergia elektrotechnikus, épületvillamossági szerelő)
  • Fröccsöntő gépek karbantartásában vagy fröccsöntő gépek szerszámcseréiben szerzett tapasztalat
  • Termelőgépek karbantartásában, javításában szerzett tapasztalat vagy szakmai gyakorlat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Készenléti ügyelet vállalása (havonta egy hétvége)

Ajánlatunk

  • Hosszútávú munkelehetőség egy jó csapatban
  • Biztonságos munkakörnyezet
  • Modern, fejlődő üzem
  • Céges buszjárat Nagylók, Hantos, Sárosd, Szabadegyháza és Perkáta településekről vagy bejárási támogatás