Kisegítő
Kecskemét

Kisegítő

Diákmunka a tavaszi szünet alatt! Hivatkozási szám WHC022152
Kisegítő

Kecskemét Vissza Kisegítő Diákmunka a tavaszi szünet alatt! Hivatkozási szám WHC022152

Szerezz kecskeméti partnerünknél tapasztalatot, amit kamatoztatni tudsz a jövőben!

Feladatok

  •  A gyártási sajátosságok figyelembe vételével a gyártás műszaki, műveleti, idő-, és anyagnormáinak felülvizsgálata, mérése, optimalizálása
  • Meglévő technológiák optimalizálása

Elvárások

  • Nappali tagozatos jogviszony (aktív/passzív)
  • Heti 40 óra ráérés a következő két hétben
  • Műszakok: 05:50-13:50, 13:50-21:50

Ajánlatunk

  • Órabér: br. 1650 Ft + műszakpótlék
  • Alkalmi munka lehetőség (kb. két hét)
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Ha jól érezted magad, akkor a nyári szünet idejére visszavárnak
  • Gyakorlati lehetőség