Költségellenőrző technikus
Debrecen, 2024.07.23.

Költségellenőrző technikus pozícióba keresünk munkavállalókat Debrecenben! Hivatkozási szám WHC013160

Debrecen Vissza Költségellenőrző technikus Költségellenőrző technikus pozícióba keresünk munkavállalókat Debrecenben! Hivatkozási szám WHC0131602024.07.23.

Költségellenőrző technikus munkalehetőség Debrecenben!

Feladatok

·      Havi/éves gyártási költségcél meghatározása, költségszimuláció készítés és elemzés;

·      Humánköltség-ellenőrzése: emberi igények és munkahelyi ellenőrzés;

·      Költségkontroll: költségfigyelés/költségcsökkentési projekt nyomon követése;

·      Energiaköltség ellenőrzése: energiaszabályozási rendszer import/műszaki átalakítási projekt nyomon követése;

·      CPS 2.0 átfogó költségellenőrzése;

·      Gyártási költségek ellenőrzése;

·      Költség-hozzárendelés meghatározása.

Elvárások

·      Középfokú vagy magasabb szakirányú végzettség;

·      Adatstatisztikai és adatelemzési alapismeretek;

·      Jártasság Microsoft Office alkalmazások használatában;

·      Minimum 1-2 év gyártó cégnél szerzett munkatapasztalat;

·      Debreceni munkavégzés vállalása.

Ajánlatunk

·      Versenyképes fizetés és juttatási csomag;

·      Szakmai fejlődési lehetőség;

·      Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával;

·      Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség;

·      Részvétel egy korszerű gyártóvállalat stratégiai folyamatainak kialakításában.