KPI technikus
Debrecen, 2024.07.23.

Dolgozz KPI technikus pozícióban! Hivatkozási szám WHC013165

Debrecen Vissza KPI technikus Dolgozz KPI technikus pozícióban! Hivatkozási szám WHC0131652024.07.23.

Dolgozz KPI technikusként Debrecenben!

Feladatok

·      A kapacitás és a teljesítményarány nyomon követése, a kapacitásadatok rögzítése és pontosságának ellenőrzése, a gyártósor adatainak lekérdezése és frissítése, jelentés a felettesnek;

·      A költségek ellenőrzése, a költségadatok naprakészen tartása és a költségek heti becslése, valamint a pénzügyi osztállyal való együttműködés a pontossági arány meghatározása érdekében;

·      Különböző adatok összegyűjtése, például az eredmények, az arányok, a költségek, a felügyeleti problémák, a műhelyminőségek stb..., és készítsen napi, heti, havi követő kimutatásokat és prezentációkat.

·      Részvétel a KPI-vel kapcsolatos megbeszéléseken, KPI-szabályok kialakítás a termelési követelményeknek megfelelően, a végrehajtás hatékonyságának megerősítése;

·      Részvétel a veszteségkezelési tevékenységekben.

Elvárások

·      BSc szintű végzettség vagy érettségi megfelelő tapasztalattal;

·      Legalább 5 év releváns tapasztalat;

·      Bizonyított tapasztalat lean termelésben és adatelemzésben;

·      Microsoft Office szoftverek ismerete;

·      Folyékony beszédkészség angolból és magyarból;

·      Debreceni munkavégzés vállalása.

Ajánlatunk

·      Versenyképes fizetés és juttatási csomag;

·      Szakmai fejlődési lehetőség;

·      Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával;

·      Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség;

·      Részvétel egy korszerű gyártóvállalat stratégiai folyamatainak kialakításában.