Mechanikai gépbeállító
Tatabánya

Azonnali munkakezdéssel várunk egy stabil, jól fizető munkahelyen! Hivatkozási szám WHC01667

Tatabánya Vissza Mechanikai gépbeállító Azonnali munkakezdéssel várunk egy stabil, jól fizető munkahelyen! Hivatkozási szám WHC01667

Stabil, jól fizető autóipari csatlakozóelemek gyártásával foglalkozó partnerünk keres kollégákat az ipari park egyik legdinamikusabban fejlődő cégéhez.

Feladatok

  • pneumatikus gépek karbantartása
  • gépbeállítási feladatok elvégzése
  • napi szintű dokumentációk vezetése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Mérőeszközök ismerete

Ajánlatunk

  • Kiemelkedő bér + jelenléti bónusz + belépési bónusz
  • Cafetéria már próbaidő alatt is (nettó 28.000 Ft)
  • Költségmentes szálláslehetőség
  • Ajánlási bónusz
  • Ingyenes céges buszjáratok (több településről is), vagy bejárás támogatása
  • Képzések, előrelépési lehetőség, belső pályázatok