Győr, 2024.06.12.

Méréstechnikus

További információk: +36306375357 Hivatkozási szám WHCSZ12781

Győr Vissza Méréstechnikus További információk: +36306375357 Hivatkozási szám WHCSZ127812024.06.12.

Magyarországon több lokációban jelen levő, nemzetközi, összeszereléssel foglalkozó, autóipari partnerünk számára keresünk MÉRÉSTECHNIKUS munkatársat.

Feladatok

  • Taktilis és optikai mérőgép kezelése, mérési programok összeállítása, jegyzőkönyvek készítése
  • Késztermékek, előszerelt modulok széria mérése, az eredmények kiértékelése
  • Statisztikai folyamatszabályozás – képességvizsgálatok, analízisek, szükséges akciók koordinálása
  • Mérőeszköz felügyelet, mérőrendszer analízis, belső / külső kalibrálások végrehajtása / koordinálása
  • Termékauditokon való közreműködés

Elvárások

  • Legalább középfokú műszaki / méréstechnikusi végzettség
  • Tapintós és optikai mérés területén szerzett több éves tapasztalat
  • Releváns autóipari szabványok ismerete (IATF 16949, MSA / VDA 5)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS-Office)
  • Legalább alapfokú német és / vagy angol nyelvismeret
  • Önálló munkavégzés

Ajánlatunk

  • Stabil munkahely
  • Modern, tiszta és biztonságos környezet
  • Versenyképes bérezés
  • Multinacionális légkör
  • Fejlődési lehetőség