Budapest XXI., 2024.08.15.

Műszaki előkészítő

Hivatkozási szám WHCSZ12869

Budapest XXI. Vissza Műszaki előkészítő Hivatkozási szám WHCSZ128692024.08.15.

Műszaki előkészítő kollegákat keresünk Partnerünk dinamikusan feljődő csapatába!

Feladatok

  • Költségvetések, árajánlatok készítése és elemzése.
  • Műszaki dokumentációk előkészítése és naprakészen tartása.
  • Projekt ütemtervek és időtervek készítése és nyomon követése.
  • Alvállalkozók és beszállítók versenyeztetése, szerződések előkészítése.
  • Kapcsolattartás a tervezőkkel, megrendelőkkel és hatóságokkal.
  • Beszerzések koordinálása és anyaglisták készítése.

Elvárások

  • Magasépítő technikus végzettség
  • Minimum 1-3 év releváns tapasztalat műszaki előkészítő/előkészítő mérnök pozícióban
  • MS Office ismeretek
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Pontos és precíz munkavégzés

Előny:
  • Építőmérnöki vagy építészmérnöki végzettség
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret

Ajánlatunk

  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • 13. havi fizetés
  • Gyümölcsnap
  • Prémium