Tatabánya, 2024.10.14.

Műszaki projektvezető

További információk: +36 30 100 8474 Hivatkozási szám WHCSZ12941

Tatabánya Vissza Műszaki projektvezető További információk: +36 30 100 8474 Hivatkozási szám WHCSZ129412024.10.14.

Autóipari partnerünk részére keresünk ambiciózus Műszaki projektvezető kollégát!

Feladatok

  • Termelési rendszerek, berendezések projekttervezése a koncepciótól a termelésben való fenntartható megvalósításig, részvétel az üzemfejlesztési folyamatban,
  • Műszaki beruházási projektek irányítása és koordinálása,
  • A telepítés felügyelete és részvétel a rendszerek üzembe helyezésében.
  • A beruházási projekt ellenőrzése és felügyelete, amelyért a projektmenedzser felelős a teljesítmény, a minőség, a költségek és a határidők tekintetében.
  • A projektdokumentáció elkészítésének koordinálása, a vonatkozó magyar és EU-s előírások és irányelvek figyelemmel kísérése és betartása,
  • A belső és külső beszállítók koordinálása,
  • Automatizálási lehetőségek azonosítása, értékelése és egyéb termelési fejlesztési projektek megvalósítása, „problémamegoldás”.

Elvárások

  • Gépészmérnöki, üzemmérnöki, automatizálási és /vagy gyártástechnológiai végzettség,
  • Több éves releváns szakmai tapasztalat az autóiparban a beruházási projektmenedzsment területén,
  • CAD 2D/3D, MS Office, MS Project,
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás,

  • Csapatban való munkavégzésre való képesség, valamint erős kommunikációs és szervezési készség,

  • Analitikus, koncepciózus és módszeres munkavégzés.

Ajánlatunk

  • Attraktív juttatási csomag,
  • Kreatív feladatok,
  • Projektirányítási felelősség,
  • Folyamatos szakmai fejlődés,
  • Modern munkahelyi körülmények és technológia,
  • Támogató környezet.