Operátor
Debrecen

Operátor

Hivatkozási szám WHC013022
Operátor

Debrecen Vissza Operátor Hivatkozási szám WHC013022

Feladatok

  • Folyamatos termelés biztosítása, gépek működésének figyelemmel kísérése
  • Megfelelő minőségű és mennyiségű termék gyártása a mindenkor érvényes munkautasításokban leírt folyamatok szerint
  • A gépek kiszolgálása és üzemeltetése
  • Műszaki problémák eszkalálása a megfelelő kollégának
  • Alapvető tisztaság és rend fenntartása a gépeknél és a teljes gyártási környezetben, 5S standardok betartása
  • Munkavédelmi utasítások betartása
  • Gyártási dokumentáció elvégzése
  • Részvétel az új kollégák betanításában

Elvárások

  • Középfokú végzettség (szakiskola, szakközépiskola, gimnázium)
  • Minimum 3 év gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • Az alapvető gyártási normák és 5S ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Csapatmunkában való együttműködés
  • Monotonitástűrés, stressz-tűrő képesség
  • Szabálykövető és proaktív gondolkodásmód
  • Több műszakos munkarend és állómunka vállalása
  • Debreceni munkavégzés vállalása
  • Továbbképzéseken/ Tréningeken való részvétel vállalása

  • Béren felüli juttatások (termelési bónusz, havi teljesítmény bónusz, kompetencia pótlék, cafetéria)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával
  • Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség