Parkolóőr  nyugdíjas munkalehetőség Balatonfüreden
Balatonfüred

Parkolóőr nyugdíjas munkalehetőség Balatonfüreden

Nyugdíjas munkalehetőség Balatonfüreden! Hivatkozási szám WHC07934

Balatonfüred Vissza Parkolóőr nyugdíjas munkalehetőség Balatonfüreden Nyugdíjas munkalehetőség Balatonfüreden! Hivatkozási szám WHC07934

Balatonfüreden PARKOLÓŐR munkalehetőség nyugdíjasokak!

Feladatok

  • parkolóőrzés
  • parkolóba érkező autók ellenőrzése

Elvárások

  • 5 órás munkavégzés
  • hétfőtől péntekig
  • ápolt megjelenés
  • okostelefon felhasználói szintű kezelés

Ajánlatunk

  • Balatonfüredi munkavégzés
  • Br. 1765 Ft/óra,
  • kiváló és könnyen megközelíthető elhelyezkedés