Veresegyház/Hibrid

Pótalkatrész Mérnök

Hivatkozási szám WHCSZ12648

Veresegyház/Hibrid Vissza Pótalkatrész Mérnök Hivatkozási szám WHCSZ12648

Több, mint 1800 főt foglalkoztató, amerikai hátterű multinacionális gyártó partnerünk magyarországi globális operációs központja részére keresünk nemzetközi munkakultúrában és angol nyelvű környezetben dolgozni szerető szakembereket az alábbi pozícióba: Pótalkatrész Mérnök!

Feladatok

  • Az Engineering csapat tagjaként felelsz a cserealkatrészlisták megalkotásáért és feldolgozásáért erőművi gáz és gőzturbinákhoz valamint generátorokhoz.
  • Külföldi kollegákkal tartasz kapcsolatot, támogatod a szervízmérnök és az üzletkötő kollégák tevékenységét
  • Meghatározod a különböző típusú karbantartási tevékenységekhez szükséges cserealkatrészeket
  • Gyártásból kifutott alkatrészek pótlására helyettesítő alkatrészeket határozol meg
  • Folyamatosan figyelemmel követed a projekt prioritásokat és betartod a határidőket.

Elvárások

  • Legyen felsőfokú végzettséged – előny, ha műszaki
  • Műszaki érdeklődéseddel képes legyél műszaki dokumentációt olvasni
  • Magabiztosan használd az angol nyelvet (minimum B2 szint)
  • Ismerd az MS Office programokat
  • Minden helyzetben az ügyfél legyen számodra az első
  • Hatékonyan kommunikálj és tudd megoldani a problémákat
  • Képes legyél feladatok pontos, precíz megoldására
  • Szívesen támogass folyamatfejlesztéseket
  • Ne riadj meg a monoton feladatoktól és összetett kérdések megoldásától
  • Pontos és szervezett munkavégzés legyen jellemző rád
  • Nem bánjuk, ha pályakezdő vagy és szívesen tanulnál, fejlődnél

  • Több elemű juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, bónusz)
  • Home Office
  • Céges laptop és telefon a munkavégzéshez
  • Bejárási támogatás (kiterjedt céges buszhálózat Budapestről és a környező településekről)
  • Minőségi ételeket kínáló étterem (egészséges és kedvező árú menü ajánlatok)
  • Bankautomata, könyvkölcsönzés, saját kondi terem és kültéri sportpályák a munka utáni kikapcsolódáshoz