Profilhajlító gépkezelő
Veszprém, 2024.10.02.

AZONNALI KEZDÉSSEL STABIL LEHETŐSÉG! Hivatkozási szám WHC013257

Veszprém Vissza Profilhajlító gépkezelő AZONNALI KEZDÉSSEL STABIL LEHETŐSÉG! Hivatkozási szám WHC0132572024.10.02.

Veszprémi partnerünk részére keressük Profilhajlító gépkezelő pozícióba leendő kollegáinkat. A vállalat kamionokhoz és mezőgazdasági haszongépjárművekhez gyárt világmárkájú alkatrészeket, összekötő elemeket.

Feladatok

  • Hajlító gépek beállítása az előírt paraméterek alapján
  • A gyártás során önellenőrzés elvégzése, az előírt ellenőrzési tervek végrehajtása
  • Lángvágó használata a munka során

Elvárások

  • Fémipari alapképzettség (szerkezetlakatos, géplakatos, karosszérialakatos, csőszerelő)
  • Fémipari tapasztalat
  • Figyelmes, pontos, precíz munkavégzés
  • Jó fizikai erőnlét és műszaki érzék
  • 2 műszak vállalása

Ajánlatunk

  • Versenyképes órabér
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség, akár azonnali kezdéssel
  • Határozatlan idejű szerződés
  • 3 hónapos próbaidő
  • Béren kívüli juttatás próbaidő után
  • Dolgozói ajánlási program
  • Munkaruha juttatás
  • További szociális támogatások
  • Céges buszjáratok
  • SZÉP kártya nettó 20.000 Ft/hó
  • Évközi hűségbónusz 4.000 Ft/hó
  • Év végi jelenléti bónusz 10.000 Ft/hó
  • Veszprémi munkatársaknak nettó 200 Ft/nap bejárás támogatás
  • 30 Ft/km bejárás támogatás gépjármű esetén