Projektigazgató
Debrecen, 2024.07.23.

Hivatkozási szám WHCSZ12843

Debrecen Vissza Projektigazgató Hivatkozási szám WHCSZ128432024.07.23.

Csatlakozz Projektigazgatóként egy kiemelkedő, nagyszabású és innovatív beruházáshoz!

Feladatok

  • A teljes projekt stratégiai irányítása
  • Költségvetés tervezése, nyomon követése és ellenőrzése
  • A projekt előrehaladásának és folyamatainak rendszeres monitorálása és a szükséges korrekciók végrehajtása
  • Határidők betartásának biztosítása
  • Műszaki átadások zökkenőmentes megvalósulásának végrehajtása
  • A területhez tartozó szerződési kötelezettségek maradéktalan teljesítése
  • Feladatok hatékony szervezése és tervezése (anyagbeszerzés, ütemezési folyamatok)
  • A projektmenedzsment csapat  vezetése (iránymutatás, motiválás)
  • Optimális alvállalkozói kör működtetése
  • Folyamatos kapcsolattartás a konzorciumi partnerekkel és megrendelőkkel
  • Aktív részvétel koordinációs megbeszéléseken
  • Folyamatos riport és projektstátusz készítése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 10 éves tapasztalat ipari csarnokok/létesítmények kivitelezésben, generál projektvezetőként vagy projekt igazgatóként
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló stratéga és döntéshozó vagy
  • Vezetői és üzleti menedzsment készségeid kiemelkedők, hatékonyan tudod irányítani és motiválni a csapatodat
  • Erős pénzügyi és számviteli ismeretek
  • Kiváló szervezői készség
  • Jártas vagy a projektmenedzsment szoftverek használatában
  • Stresszes helyzetekben is hatékonyan dolgozol
  • Szakmai hálózatod kiterjedt, és jól kommunikálsz másokkal

  • Laptop, telefon (korlátlan adatforgalom és hívás EU-n belül)
  • Céges autó magánhasználati kerettel
  • Vállalati bónuszrendszer
  • Élet-és baleset biztosítás a harmadik hónap letelte után
  • Dolgozói kedvezmények partnercégeinknél
  • „Számíthatsz Ránk” program ingyenes szakértői tanácsadást jogi, pénzügyi és pszichológiai területen