Projektmenedzser
Ajka, 2024.06.06.

További információk: +36306375357 Hivatkozási szám WHCSZ12772

Ajka Vissza Projektmenedzser További információk: +36306375357 Hivatkozási szám WHCSZ127722024.06.06.

Ajkán található elektronikai partnerünkhöz Projektmenedzser kollégát keresünk!

Feladatok

  • Koordinálod a termékek bevezetését és a projekttevékenységeket
  • Felügyeled a projekt lépéseit, akcióit, pénzügyi kereteit és erőforrásait
  • Tervezed és kivitelezed a projekteket, biztosítod a mérföldkövek és célok elérését
  • Beszerzési, specifikációs és dokumentációs tevékenységeket vezetsz a projekt igényei alapján
  • Iránymutatást biztosítasz a több területről dedikált projektcsapat számára

Elvárások

  • Mérnöki és projektes szakmai háttér, műszaki végzettség
  • Minimum 5 év tapasztalat nemzetközi autóipari gyártókörnyezetben
  • Hatékony vezetői készségek
  • Kiváló analitikai és problémamegoldási képességek
  • IATF szabványismeret
  • AutoCAD, CAD/CAM programok ismerete
  • PPAP, APQP, FMEA, SPC, MSA ismeret
  • Folyékony angol nyelvtudás

Ajánlatunk

  • Családias légkör multinacionális környezetben
  • Kihívó szakmai feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag (cafeteria, negyedéves teljesítménybónusz,
  • Pulykapénz, régiónkban kiemelkedő munkábajárási támogatás