Budapest XXI., 2024.08.15.

Projektvezető

Hivatkozási szám WHCSZ12867

Budapest XXI. Vissza Projektvezető Hivatkozási szám WHCSZ128672024.08.15.

Csatlakozz Projektvezetőként Partnerünk csapatába!

Feladatok

  • Szerkezetépítési (döntően előregyártott szerkezetek) feladatok irányítása, szervezése.
  • Projektek kivitelezéséhez szükséges projektcsapat munkájának teljeskörű irányítása, valamint az alvállalkozók munkáinak ellenőrzése.
  • A havi pénzügyi és műszaki jelentések, valamint teljesítés igazolások készítése.
  • A projektek pénzügyi és műszaki ütemezésének felügyelete, ütemtervek elkészítése és naprakészen tartása.
  • Kapcsolattartás tervezőkkel, tervek és kiírások ellenőrzése.
  • Projekt határidők pontos betartása és betartatása.
  • Részvétel a megrendelői és alvállalkozói kooperációkon.

Elvárások

  • Építőmérnök végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Tapasztalat nagy volumenű projektet levezénylésében
  • FMV jogosultság előny

Ajánlatunk

  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • 13. havi fizetés
  • Gyümölcsnap
  • Prémium
  • Céges autó magánhasználatra is