Rework operátor
Debrecen, 2024.07.23.

Legyél Te a következő Rework operátor! Hivatkozási szám WHC013167

Debrecen Vissza Rework operátor Legyél Te a következő Rework operátor! Hivatkozási szám WHC0131672024.07.23.

Dolgozz egy modern gyárban Rework operátorként!

Feladatok

·      Modul rework szétszerelési munkálatok elvégzése: a vágás, fagyasztás, véglemez és a modul szétszerelés munkafolyamatának befejezése;

·      Különböző anyagok szétszedése és válogatása egyidejűleg, különböző szétszerelési módszerek alkalmazása az azonosított modulhibák típusának megfelelően;

·      Selejtezési kvóta ellenőrzése és a selejtes alkatrészekkel és visszaküldött anyagokkal történő munkavégzés;

·      A MES-rendszer adatainak karbantartása; a rework munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, 5S-menedzsment.

Elvárások

·      Középfokú végzettség és 5 év releváns tapasztalat;

·      Villanyszerelői képesítés;

·      Minimum 2 év tapasztalat az autóipar területén;

·      Magyar nyelvtudás;

·      Több műszakos munkarend vállalása;

·      Debreceni munkavégzés vállalása.

Ajánlatunk

·      Versenyképes fizetés és juttatási csomag;

·      Szakmai fejlődési lehetőség;

·      Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával;

·      Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség;

·      Részvétel egy korszerű gyártóvállalat stratégiai folyamatainak kialakításában.