Szálloda szobai kisegítő / Room attendant
Budapest, I. kerület, 2024.09.16.

Azonnali munkakezdés! Hivatkozási szám WHC022483

Budapest, I. kerület Vissza Szálloda szobai kisegítő / Room attendant Azonnali munkakezdés! Hivatkozási szám WHC0224832024.09.16.

Szeretnél egy dinamikus és vendégközpontú csapat tagja lenni egy négy csillagos budai szállodában? Ha fontos számodra a tisztaság és a részletekre való odafigyelés, akkor ez a lehetőség neked szól! Csatlakozz hozzánk, mint szobalány, és segíts fenntartani a vendégeink számára a tökéletes környezetet.

Join our dynamic team in a prestigious hotel where guest satisfaction is our top priority. We are looking for a dedicated room attendant to help maintain the high standards of cleanliness and comfort for our guests.

Feladatok

  • A szobák takarítása
  • Ágyneműk és törölközők cseréje
  • A tisztaság és rend folyamatos biztosítása

  • Cleaning guest rooms
  • Changing bed linens and towels
  • Ensuring cleanliness and tidiness

Elvárások

  • Aktív / passzív nappali hallgatói jogviszony
  • Precizitás és megbízhatóság
  • Jó fizikai állóképesség
  • Korábbi tapasztalat hasonló munkakörben előnyt jelent

  • Active/Passive Full-Time Student Status
  • Attention to detail and reliability
  • Good physical stamina
  • Previous experience at a similar job is an advantage

Ajánlatunk

  • Br. 2000 Ft/ óra
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Családias és támogató munkahelyi légkör

  • Competitive salary
  • Long-term, stable job opportunity
  • Friendly and supportive work environment