Zalaegerszeg, 2024.08.22.

Tervezőmérnök csoportvezető

További információk: +36306375357 Hivatkozási szám WHCSZ12892

Zalaegerszeg Vissza Tervezőmérnök csoportvezető További információk: +36306375357 Hivatkozási szám WHCSZ128922024.08.22.

Zala megyében található gyártópartnerünk részére keresünk Tervezőmérnök csoportvezető pozícióba munkatársat angol nyelvtudással.

Feladatok

  • Műanyag fröccsöntő szerszámok tervezése
  • Speciális darabmegfogó-készülékek tervezése
  • Tervrajzok ellenőrzése
  • 3D modellek konstrukcióba illesztése
  • Tervezőmérnök kollégák irányítása
  • Gépek, berendezések, mechanikai szerkezetek, technológiai eljárások tervezése és fejlesztése
  • Gépek hatékonyságának növelése
  • Külföldi vevőkkel való kapcsolattartás
  • Műszaki dokumentációk elkészítése

Elvárások

  • Gyártókörnyezetben szerzett vezetői tapasztalat
  • Gépészmérnök végzettség
  • 3 év szerszám tervezői tapasztalat (NX, Solid Edge)
  • Angol nyelv középfokú ismerete

Ajánlatunk

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatás
  • Multinacionális környezet