T&S indirekt anyaggazdálkodó gyakornok - Veresegyház
Veresegyház

Szerezz releváns szakmai tapasztalatot és dolgozz TE is a legjobb munkahelyen! Hivatkozási szám WHC021687

Veresegyház Vissza T&S indirekt anyaggazdálkodó gyakornok - Veresegyház Szerezz releváns szakmai tapasztalatot és dolgozz TE is a legjobb munkahelyen! Hivatkozási szám WHC021687

Partnerünk 2001-ben átadott digitalizált veresegyházi telephelyén közel 1400 főt foglalkoztat és az alábbi tevékenységeket végzi: ipari gázturbinák összeszerelése, égéstér -és turbinaállórész-alkatrészek gyártása, ipari gázturbina-alkatrészek felújítása, gáz-motoros konténer összeszerelése, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országában.

Feladatok

  • Indirektanyag gazdálkodás napi feladatainak támogatása;
  • Indirekt anyagok cikkszámozása, cikkszámoztatása, változtatások végrehajtása;
  • Napi, heti, havi, időszakos és adhoc riportok előkészítése, adott esetben elkészítése;
  • Aktív részvétel a korrektív akciók, végrehajtásában, akciók támogatása

Elvárások

  • Aktív / passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Heti 20-40 óra vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Pontosság
  • Precizitás
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret (szóban, írásban)

Ajánlatunk

  • Br. 2400 Ft-os órabér
  • Ingyenes céges buszjárat és nettó 30 Ft/km üzemanyagtámogatás
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség