Üzemi ügyintéző
Szentgotthárd, 2024.07.16.

AZONNALI MUNKAKEZDÉSI LEHETŐSÉG! Hivatkozási szám WHC013154

Szentgotthárd Vissza Üzemi ügyintéző AZONNALI MUNKAKEZDÉSI LEHETŐSÉG! Hivatkozási szám WHC0131542024.07.16.

Szereted a pörgést és a változatosságot? Ez a munkalehetőség csak rád vár! Szentgotthárdra keresünk ügyintéző kollégát.

Feladatok

  • gyártási adminisztrációs feladatok ellátása
  • üzemhez tartozó szállások ellenőrzése - külföldi munkavállalókkal angol kommunikáció
  • kisebb karbantartási feladatok elvégzése
  • minden olyan ügyintézési feladat, amivel a vezető megbízza

Elvárások

  • minimális, kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • nyitottság, rugalmasság a változatosságra

Ajánlatunk

  • stabil vállalati háttér
  • rugalmas munkaidő
  • segítőkész kollégák