Üzemvezető
Budapest, 2024.10.02.

Üzemvezető

Hivatkozási szám WHCSZ12680
Üzemvezető

Budapest Vissza Üzemvezető Hivatkozási szám WHCSZ126802024.10.02.

Nemzetközi gyártópartnerünk megbízásából tapasztalattal rendelkező vezetőt keresünk Üzemrészük vezetésére.

Feladatok

  • Présüzem termelési részleg irányítása, szervezése, menedzselése
  • Hatékony gyártás biztosítása
  • Gyártási terv levezénylése, a megfelelő minőségű termékek megadott határidőre történő raktárba juttatása
  • Folyamatos kapcsolattartás többi gyáregységgel, különösképpen az összeszerelő üzemmel
  • Tesztgyártásokban és új termékek bevezetésénél való együttműködés a mérnökséggel és a többi üzemrészleggel
  • Gyártósorok folyamatos karbantartásának, fejlesztésének biztosítása
  • Erőforrások hatékony szervezése a termelési igények szerint
  • Termelési tervek ellenőrzése, felülvizsgálása
  • Rendszeres jelentések, riportok készítése a vezetés részére
  • Minőségbiztosítási rendszer fenntartása
  • LEAN/5s rendszerek működtetése és fenntartása
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés cégen belül más társosztályokkal

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Min. 5 év vezetői tapasztalat
  • Határozott személyiség
  • Célorientált, jó problémamegoldó képesség
  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • LEAN tapasztalat

Ajánlatunk

  • Vonzó alapbér
  • Cafeteria
  • Egyéb juttatások