Végellenőr
Zalaegerszeg, 2024.10.04.

Végellenőr

Hivatkozási szám WHC011441
Végellenőr

Zalaegerszeg Vissza Végellenőr Hivatkozási szám WHC0114412024.10.04.

Szeretnél egy szuper csapat tagja lenni egy családias munkakörnyezetben?

Ez a lehetőség csak rád vár, ne halaszd el!

Zalaegerszegre keresünk munkavállalókat végellenőr pozícióra.

Feladatok

  • a gyártott termékek ellenőrzése, tesztelése
  • főáramkör és segédáramkör funkcionális ellenőrzése
  • átkapcsoló automata tesztelése
  • a berendezésen belüli kommunikációs eszközök és hálózat tesztelése
  • védelmi készülékek konfigurálása

Elvárások

  • villamosipari vagy azzal egyenértékű, hasonló végzettség
  • stabilitás
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Ajánlatunk

  • bejárás támogatás
  • kiemelkedő alabér és műszakpótlék
  • kiemelt cafeteria éves keretösszeg, havi bónuszok
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség