Villanyszerelő
Kiskunhalas + változó helyszínek

Saját állományba történő felvétel! Hivatkozási szám WHC012863

Kiskunhalas + változó helyszínek Vissza Villanyszerelő Saját állományba történő felvétel! Hivatkozási szám WHC012863

Villanyszerelő munkatársat keresünk Kiskunhalasra és változó projekthelyszínekre országosan, 1 műszakos munkarendbe! 1990-es cégalapítás, 100%-ban magyar tulajdonú vállalat, fő profil: építőipari generálkivitelezés!

Feladatok

  • Tervezés
  • Erősáramú villanyszerelés
  • Gyengeáramú rendszerek telepítésére, villamos elosztó, és berendezésgyártás
  • Épületek automatizálása

Elvárások

  • Szakmai bizonyítvány és minimum 2-3 éves szerelői tapasztalat
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Utazási és tanulási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány

Ajánlatunk

  • Havi alapbér + Cafeteria
  • 13. havi fizetés
  • Munkaruha, védőfelszerelések, munkaeszközök biztosítása
  • Összetartó csapat, közvetlen vezető
  • 1 műszakos, 8 órás munkarend
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Saját állományba történő felvétel!