KISMAMA - Titkársági asszisztens
Szombathely

6 órás munkalehetőség Hivatkozási szám WHC071129

Szombathely Vissza KISMAMA - Titkársági asszisztens 6 órás munkalehetőség Hivatkozási szám WHC071129

Szombathelyi partnerünk részére keresünk GYES/GYED ellátásban részesülő kismamát!

Feladatok

  • a társaság ügyviteli tevékenységének ellátása
  • központi irattár kezelése, szerződések nyilvántartása
  • nyilvántartások, adatbázisok kezelése
  • recepciós feladatok teljeskörű ellátása
  • telefonhívások, emailek fogadása, átirányítása, üzenetek rögzítése, átadása
  • postai ügyintézés

Elvárások

  • GYES/GYED ellátásban való részesülés (enélkül nem tudunk foglalkoztatni)
  • legalább középfokú végzettség
  • megbízhatóság
  • önállóság, precizitás, terhelhetőség

Ajánlatunk

  • munkaidő: 8:00-14:00 vagy 10:00-16:00
  • modern munkakörnyezet
  • támogató munkatársak