Finance Expert
Győr, 2024.09.13.

Ha már senior vagy, de fejlődni vágysz tekintsd meg ezt a lehetőséget! Hivatkozási szám WHCSZ12914

Győr Vissza Finance Expert Ha már senior vagy, de fejlődni vágysz tekintsd meg ezt a lehetőséget! Hivatkozási szám WHCSZ129142024.09.13.

Hozzáértés, fejlődés, együttműködés

Feladatok

  • A magyar kirendeltség számviteli, adózási, pénzügyi tevékenységeiben való részvétel
  • Beszámoló elkészítése
  • Havi zárás és jelentéstétel
  • Kapcsolattartás a pénzintézetekkel, hatóságokkal, tanácsadókkal és könyvvizsgálókkal
  • Likviditáskezelés, könyvelésben való részvétel, vámkezelés, transzferárazás
  • Adózási folyamatok és az év végi zárás koordinálása
  • Ad-hoc jelentések készítése a vezetőség számára
  • Az éves költségvetési tervezési folyamat irányítása, döntéselőkészítés támogatása
  • Jelentési eljárások és ERP rendszer (D365 F&O) fejlesztése
  • A németországi székhelyű pénzügyi vezető támogatása
  • A HR támogatása a pénzügyi tervezési folyamatokban
  • Befektetett eszközök és készletek kezelése

Elvárások

  • BSC vagy MSC diploma pénzügy/számvitel területen
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Legalább 3 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • Folyamatfejlesztési szemlélet és tapasztalat
  • Kiváló számviteli és pénzügyi elemzői készségek a magyar számviteli törvények alapján, IFRS ismeret előny
  • Kivételes együttműködési készség, proaktív és határozott hozzáállás
  • Az MS Excel gyakorlott felhasználója
  • Magyar anyanyelv, kiváló angol nyelvtudás

Ajánlatunk

  • Vonzó bér
  • Cafeteria
  • Teljesítmény alapú bónusz
  • Munkábajárási támogatás győrieknek is
  • Fejlődési lehetőség, akár nemzetközi és horizontális viszonylatban
  • Minőség alapú vállalati kultúra