Vagyonvédelmi rendszer szerelő
Pécs, 2024.09.06.

Egy műszakos lehetőség, azonnali kezdéssel. Hivatkozási szám WHC013227

Pécs Vissza Vagyonvédelmi rendszer szerelő Egy műszakos lehetőség, azonnali kezdéssel. Hivatkozási szám WHC0132272024.09.06.

Vagyonvédelmi rendszer szerelő kollégákat keresünk Partnerünkhöz pécsi telephelyre!

Feladatok

  • Riasztók, IP kamerás megfigyelő rendszerek telepítése, karbantartása, javítása

Elvárások

  • a biztonságtechnikai szakmában szerzett tapasztalat
  • hálózati eszközök alap konfigurálásában szerzett tapasztalat
  • vagyonvédelmi rendszerszerelő igazolvány
  • tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány tűzjelző berendezések telepítésére, karbantartására
  • jogosítvány
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • szorgalom és lojalitás

Ajánlatunk

  • 420.000-500.000 Ft nettó alapbér
  • opcionálisan 4 napos munkahét ( 4 x 10 óra )
  • céges gépjárműhasználat - magánhasználattal
  • céges mobiltelefon, laptop, szerszámok
  • szakmai képzések
  • munkaruha
  • teljes munkaidős bejelentett munkaviszony
  • rugalmas munkavégzés hétfőtől-péntekig
  • kiszámítható időbeosztás, szabad hétvégék
  • nincs hetelés vidéken
  • cégen belül tapasztalt mérnökök távsegítsége
  • családias légkör, jó hangulatú, támogató csapat
  • 30 éves működő, stabil munkahely
  • élet és balesetbiztosítás
  • vidékieknek bejárási költség támogatás