csomagoló és sütőipari gépkezelő
Győr

Hivatkozási szám WHC01769

Győr Vissza csomagoló és sütőipari gépkezelő Hivatkozási szám WHC01769

Győri élelmiszeripari partnerünk részére keresünk gépkezelő kollégákat tésztakészítési és csomagolói területre!

Feladatok

  • A sütött termékek előírt gyártástechnológia szerinti elkészítése
  • Csomagoló gépek kezelése, beállítása, gépek tisztítása
  • A gyártási folyamat felügyelete és irányítása (tésztakészítés, gyártósor beállítása és felügyelete)
  • A munkakörnyezet tisztán tartása
  • Alapvető üzemközi ellenőrzések és mérések elvégzése
  • A járulékos anyagok kezelése, elszámolása

Elvárások

  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Fegyelmezett munkavégzés
  • Nyitott szemlélet
  • Középfokú élelmiszeripari végzettség (pék vagy édesipari termékgyártó) sütőipari vagy édesipari termelőmunkában szerzett tapasztalat (Tésztakészítő)
  • Műszaki végzettség (Csomagoló gépkezelő)

Ajánlatunk

  • Versenyképes bérezés (alapbér + bónusz + cafeteria)
  • Emelt műszakpótlékok
  • Időszakos termékcsomag
  • Ajánlási bónusz
  • Ingyenes kávéautomata-használat