Gyártósori gépkezelő
Nagyhegyes, 2024.07.10.

Hivatkozási szám WHC013141

Nagyhegyes Vissza Gyártósori gépkezelő Hivatkozási szám WHC0131412024.07.10.

Feladatok

  • A gyártósori gépek szakszerű üzemeltetése, tisztántartása
  • Részvétel megelőző karbantartási feladatokban
  • A minőségirányítási rendszerben előírtak betartása, dokumentálása

Elvárások

  • Előny, ha szakmunkás végzettséggel rendelkezel.
  • Külön értékeljük, ha műszerész vagy gépkezelői végzettséged is van.
  • Jó műszaki érzéked van.
  • Megbízható és kitartó vagy.
  • Nem ijedsz meg a többműszakos munkarendtől.

Ajánlatunk

  • Biztonságos, stabil vállalati működés, családias légkör.
  • Innovatív, modern munkakörnyezet.
  • Teljeskörű betanulás és képzés.
  • Jó fej, támogató vezetőség és kollégák.
  • Tervezhető, kiszámítható munkaidőbeosztás 2 műszakban (6:00-18:00, 18:00-06:00).
  • Versenyképes fizetés és cafeteria.
  • Bejárás támogatása üzemanyag-támogatással.
  • Ingyenes céges buszjáratok: Balmazújvárosról, Hajdúszoboszlóról, Nádudvarról és egyéb településekről Szerep-Sárrétudvari-Báránd-Kaba és Tiszacsege-Telekháza-Egyek vonalán