Lakatos - Köszörűs
Gyöngyös, Gyártelep utca 1

Ha fémipari munkalehetőséget keresel jelentkezz hozzánk önéletrajzod feltöltésével Hivatkozási szám WHC012926

Gyöngyös, Gyártelep utca 1 Vissza Lakatos - Köszörűs Ha fémipari munkalehetőséget keresel jelentkezz hozzánk önéletrajzod feltöltésével Hivatkozási szám WHC012926

1 műszakos lakatos-köszörűs munkalehetőség Gyöngyösön

Feladatok

  • Vas- és fémszerkezetek elemeinek előrajzolása, darabolása, hajlítása, formálása, alakítása
  • Alkatrészek összeillesztése, csavarozása
  • Fém kovácsolása meghatározott alakra és méretre
  • Szükség szerint a fém alkatrészek hőkezelése, hegesztése, ragasztása, felületkezelése festéssel
  • Alakító gépek kezelése, kézi-gépi szerszámok folyamatos használata

Elvárások

  • Fémipari végzettség
  • Precizitás
  • Jó fizikum

Ajánlatunk

  • 1 műszakos munkavégzés
  • Cafeteria
  • Céges busz Gyöngyösön belül
  • Bejárási támogatás
  • Kedvezményes ebéd menü