Raktári műszakvezető
Debrecen, 2024.10.03.

Hivatkozási szám WHC012571

Debrecen Vissza Raktári műszakvezető Hivatkozási szám WHC0125712024.10.03.

Légy a csapatunk tagja!

Feladatok

  • Támogatja a vállalat stratégiai és üzleti céljainak megvalósulását
  • Tervezi, szervezi, irányítja és fejleszti a raktár területhez kapcsolódó folyamatokat
  • Kapcsolatot tart a tárosztályokkal, részlegekkel, biztosítja a megfelelő adatszolgáltatást
  • Raktári folyamatokat elemez, javaslatot tesz a hatékonyabbá tételre
  • Részt vesz a teljesítmény értékelési rendszer mérőszámainak kidolgozásában, biztosítja a terület mérőszámainak megfelelő szinten tartását
  • Részt vesz belső auditokon, eltérések feltárt hiányosságok korrigálására javaslatot tesz
  • Megköveteli a munkavédelmi és biztonsági előírások betartását
  • Részt vesz a vevői reklamációk kivizsgálásában, javító-megelőző intézkedéseket hoz a minőségi mutatók folyamatos javítására
  • Részt vesz a raktári dolgozók kiválasztásában, tréningezésében, valamint teljesítmény menedzsmentjében
  • Hatékonyan gazdálkodik a területéhez tartozó erőforrásokkal

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 éves vezetői tapasztalat
  • Termelési környezetben szerzett tapasztalat
  • "People-management"
  • Ember- és vevőközpontú gondolkodásmód
  • Önállóság, eredményorientáltság, döntéshozatali képesség
  • Analitikus szemlélet, problémamegoldó képesség
  • Minimum alapfokú angol nyelvtudás

Ajánlatunk

  • Emberközpontú, kiemelkedő vállalati kultúra
  • Összetartó, támogató közösség
  • Stabil, megbízható céges háttér
  • Sokrétű szakmai fejlődési és előremeneteli lehetőségek
  • Számos elemből választható Cafeteria
  • További béren kívüli kompenzációs juttatások
  • Egészség megőrzését támogató lehetőségek
  • Fejlődési lehetőség, tréningeken részvétel (Online Linkedin learning)
  • Minden munkavállalónk számára élet- és balesetbiztosítást kötünk
  • Támogató légkör, színvonalas csapatépítők és egyéb családi vállalati rendezvények