Sertésgondozó
Sáránd, 2024.10.03.

Hivatkozási szám WHC013258

Sáránd Vissza Sertésgondozó Hivatkozási szám WHC0132582024.10.03.

JELENTKEZZ vagy érdeklődj telefonon +36 30 1394926!

Feladatok

  • A malacnevelő részleg gondozási munkafolyamatainak elvégzése
  • Termek előkészítése (felfűtés, vályú kitakarítása, itatók beüzemelése)
  • Malacok gondozásáról, az elvégzett munkáról dokumentáció vezetése
  • Etetőberendezések működtetése
  • Sertések szállítmányozásra való előkészítése
  • Állategészségügyi kezelésekben való segédkezés állatorvos mellett
  • Higiéniai, takarítási és hulladékkezelési feladatok elvégzése, betartása

Elvárások

  • Minimum alapfokú végzettség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Szabálykövető hozzáállás - sertéstelepi és higiéniai szabályok betartása
  • Nyitottság az új ismeretekre, munkamódszerekre

Ajánlatunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Utazási költségtérítés
  • Főállású munkaviszony
  • Modern körülmények
  • Családias hangulat
  • Előrelépési lehetőség
  • 1 műszakos munkarend
  • Hosszú távú munkahely
  • Mentorálási program a betanulásod segítésére
  • Összeszokott, tapasztalt csapat egy fiatalos szemléletű munkahelyen