Szerkezetlakatos
Hajdúnánás

Kedvező munkaidő, kiemelkedő bérezés! Hivatkozási szám WHC011489

Hajdúnánás Vissza Szerkezetlakatos Kedvező munkaidő, kiemelkedő bérezés! Hivatkozási szám WHC011489

Szerkezetlakatos álláslehetőség Hajdúnánáson.

Feladatok

  • Műszaki rajz alapján a megfelelő anyaggal és eszközzel megoldani az adott szerkezet összeállítását
  • Hegesztés a szerkezetek összeállítása során

Elvárások

  • Vas- és fémszerkezet lakatos vagy lemezlakatos végzettség/tapasztalat
  • Fűrészgép, oszlopos fúrógép, sarokcsiszoló (flex) használatának ismerete
  • Fogékonyság új eszközök használatának elsajátítására
  • Utazási hajlandóság külső helyszínen történő munkavégzés esetén

Ajánlatunk

  • Alapbér: gyakorlott szerkezetlakatosnak nettó 300.000 Ft
  • Fizetett utazási idő
  • Munkába járás költségtérítés
  • Kedvező munkaidő (hétfőtől péntekig 5:40-től 14:00-ig)