Targoncavezető/Villanyszerelő
Szentgotthárd és környéke

Szerezz tapasztalatot vagy akár targoncás jogosítványt is Szentgotthárdon! Hivatkozási szám WHC013099

Szentgotthárd és környéke Vissza Targoncavezető/Villanyszerelő Szerezz tapasztalatot vagy akár targoncás jogosítványt is Szentgotthárdon! Hivatkozási szám WHC013099

Globális vezető szolgáltató partnercégünk számára Szentgotthárdra keresünk 1 műszakos munkarendben targoncavezetőket, akár tanfolyam lehetőséggel is! Valamint Villanyszerelő szakembereket 3 műszakos munkarendben!

Feladatok

  • TARGONCAVEZETŐ: alapfokú végzettséggel, targoncavezetői jogosítvánnyal, számítógépes ismeretekkel. Feladatok: gyártósor kiszolgálása, kézi és gépi anyagmozgatás, bejövő kimenő alkatrészek rakodása. Pályakezdők vagy jogosítvánnyal nem rendelkezők jelentkezését is várjuk! 1 műszakos lehetőség!
  • VILLANYSZERELŐ: villanyszerelő szakmunkás végzettség, 1-2 éves szakmai tapasztalat, 3 műszak vállalása. Feladatok: villanyszerelői feladatok végrehajtása, üzemvitel biztosítása, berendezések felügyelete, hibaelhárítás, megelőző és eseti karbantartások, dokumentációs feladatok ellátása.

Elvárások

  • Alapfokú végzettség/ Szakirányú villanyszerelői szakmunkás végzettség
  • Műszakrend vállalása (1 műszak vagy 3 műszak)
  • Számítógépes ismeret
  • Targoncavezetői jogosítvány vagy gyakorlat/ Villanyszerelésben szerzett tapasztalat

Ajánlatunk

  • Saját állományú felvétel, határozatlan idejű munkaviszony
  • Versenyképes bérezés + próbaidőt követően mozgóbér, cafetéria juttatás
  • Multinacionális háttér
  • Továbbképzési lehetőség
  • Mentorprogram
  • Bejárási támogatás