Teszt technikus
Debrecen

Jelentkezz most +36 301394926 Hivatkozási szám WHC013106

Debrecen Vissza Teszt technikus Jelentkezz most +36 301394926 Hivatkozási szám WHC013106

Téged keresünk!

Feladatok

  • Back-End tesztsorok kialakításában való részvétel
  • Önálló termék tesztelési, karbantartási és gépbeállítási feladatok ellátása a Back-End terület berendezésein
  • 5S szabványok betartása a gyártási területen
  • Back-End tesztmérnökök támogatása a területi ciklusidő csökkentése érdekében
  • Prototípus- és mintagyártási folyamatok kialakítása
  • Műszaki problémák jelzése a műszakvezető felé
  • Problémamegoldási folyamat aktív támogatása

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség (mechatronika területen)
  • Back-End folyamatokban szerzett tapasztalat
  • Autóipari szabványok ismerete (IPC szabványok)
  • PCB tesztelési folyamatban szerzett ismeretek
  • Műszaki rajz és elektromos kapcsolási rajz olvasási készség
  • Modern minőségügyi rendszerek ismerete (Halszálka diagram, Pareto diagram)
  • Ms Office biztos ismerete
  • Együttműködési készség csapatban és jó kommunikációs adottságok
  • Jó tervező és szervezőkészség
  • Stressztűrő képesség és proaktivitás

Ajánlatunk

  • Versenyképes bérezés
  • Cafetéria
  • Havi teljesítménybónusz
  • Negyedéves és féléves bónuszok
  • Ingyenes céges buszjárat / bejárási támogatás
  • Stabil multinacionális vállalati háttér
  • Fejlődési és karrier lehetőségek