Autóüveg szerelő
1044 Budapest Megyeri út 51., 2024.08.30.

Egy műszakos munkarend! Cafetéria, év végi bónusz! Hivatkozási szám WHC013221

1044 Budapest Megyeri út 51. Vissza Autóüveg szerelő Egy műszakos munkarend! Cafetéria, év végi bónusz! Hivatkozási szám WHC0132212024.08.30.

Autóüveg szerelőket keresünk Budapestre azonnali kezdéssel!

Feladatok

  • Autóüveg javítás
  • Autóüveg csere
  • Autó átvétel
  • Autó átadás

Elvárások

  • Jó műszaki érzék és technikai érdeklődés
  • Precíz, igényes munkavégzés
  • Kiváló logikai és kreatív problémamegoldó készség
  • Ügyfélorientált gondolkodás és jó kommunikációs képesség
  • Nyitottság az új ismeretek elsajátítására és a szakmai fejlődésre
  • Megbízhatóság
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlat

Ajánlatunk

Egy műszakos munkarend

Cafetéria

Folyamatos szakmai fejlődés

Év végi bónusz

Prémium minőségi munkaruha