Csiszoló,polírozó
Sóskút, 2024.09.06.

Nemzetközi szintű piacvezető nagyvállalat! Hivatkozási szám WHC013229

Sóskút Vissza Csiszoló,polírozó Nemzetközi szintű piacvezető nagyvállalat! Hivatkozási szám WHC0132292024.09.06.

Sóskúti kerámiabetét gyártó és értékesítő partnerünk számára keresünk egy műszakba munkatársakat!

Feladatok

  • Csiszoló és polírozó gépek betanított kezelése
  • Izzított kerámiák felületének finommegmunkálása
  • Kerámiák mozgatása (állványon)
  • Dokumentáció

Elvárások

  • Minimum 8. általános iskolai végzettség

  • jelenleg 1 műszak ( későbbiek során többműszakos 2, 3 műszak)
  • napi 7,5 órás munkaidőben
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria juttatás
  • Teljesítmény juttatás
  • Stabil céges háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Felelősségteljes, komplex feladatkör
  • Ingyenes céges buszjáratok az M6-os és 6-os főút vonalán
  • Szálláslehetőség