Bérszámfejtő gyakornok - Budapest, XIII. kerület
Budapest, XIII. kerület

Alapozd meg a jövődet velünk! Hivatkozási szám WHC02651

Budapest, XIII. kerület Vissza Bérszámfejtő gyakornok - Budapest, XIII. kerület Alapozd meg a jövődet velünk! Hivatkozási szám WHC02651

Megbízónk Európa vezető számviteli, könyvvizsgálói, adószakértői, bérszámfejtési tevékenységet ellátó vállalata, mely magas minőségben nyújt pénzügyi szolgáltatásokat multinacionális partnerei részére. Keressük azt a lelkes csapattagot, aki egy támogató közösségben szeretné elméleti és gyakorlati tudását bővíteni, és akinek fontos, hogy egy olyan vállalatnál indítsa karrierjét, amely szakmai körökben és az ügyfelek által egyaránt elismert.  A budapesti szervezet bővülése kapcsán várjuk leendő gyakornokaink jelentkezését!

Feladatok

  • Támogatod a bérszámfejtő csapat munkáját legalább heti 30 órában
  • Tapasztalatot szerzel a napi bérszámfejtési feladatokban
  • Segíted a riportok összeállítását
  • Számolj velünk!

Elvárások

  • Bennünket keresel, ha komolyan érdekel a bérszámfejtési irány
  • Humán erőforrás alapszakon, gazdálkodási és menedzsment vagy pénzügy-számvitel szakon tanulsz
  • Szívesen használnád társalgási szintű angolod, szereted azokat a feladatokat, amik precizitást, logikus gondolkodást és odafigyelést igényelnek
  • Rendelkezel nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal
  • Örülünk, ha jóban vagy az Excellel kipróbáltad már magad hasonló területen

Ajánlatunk

  • Bruttó 1950 Ft órabér
  • Céges mobiltelefon, laptop
  • Segítőkész, támogató, szakmailag felkészült csapat
  • Ügyelünk arra, hogy élvezd is, amit csinálsz
  • Hosszútávú diákmunka lehetőség