Clean Room Specialista
Lukácsháza

Kamatoztasd tudásod egy nemzetközi gyógyszeripari vállalatnál! Hivatkozási szám WHCSZ12703

Lukácsháza Vissza Clean Room Specialista Kamatoztasd tudásod egy nemzetközi gyógyszeripari vállalatnál! Hivatkozási szám WHCSZ12703

Feladatok

  • Tisztaterek és termékek monitoring tevékenységének megvalósítása és biztosítása a vonatkozó irányelvek előírásai szerint
  • Környezeti monitoring jelentések biztosítása
  • Részvétel az eltérések nyomon követésében és feldolgozásában, valamint a CAPA intézkedések és vizsgálatok támogatásában más részlegekkel együttműködve
  • Általános laboratóriumi szervezés és adminisztráció (pl. készletkezelés, a használt eszközök kalibrációs állapotának biztosítása)
  • A kártevőirtási folyamat irányítása, kapcsolattartás külső céggel
  • Felelős a fényintenzitás mérésekért
  • Részvétel az infrastruktúra minősítési és érvényesítési folyamataiban, valamint az előírt szabványok betartatásában
  • Mikrobiológiai folyamatok és vizsgálati módszerek validálásában való részvétel
  • Részvétel a higiéniai koncepció kidolgozásában és fenntartásában,  követésében, öltözködési és ruházati követelményeiben, valamint tisztatéri ellenőrzés végrehajtásában
  • GMP képzés új alkalmazottak számára
  • Támogassa a projekteket és fejlesztéseket a GMP ismeretével
  • Folyamat- és termékfejlesztés támogatása a bioterheléssel, endotoxinokkal és részecskemérésekkel kapcsolatos kockázatelemzések elkészítésével, valamint a sterilizálási folyamatok és eljárások során

Elvárások

  • BSc diploma (Természettudomány/mikrobiológia/kémia vagy biológia területen)
  • Minimum 2 éves mikrobiológiai laboratóriumi és/vagy tisztatéri környezeti tapasztalat
  • Környezetfelügyeletben és bioterhelés tesztben szerzett tapasztalat előny
  • ISO 15378/ ISO 13485/ ISO 14644 szabvány, GMP ismeretének megléte
  • Folyékony angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Jó problémamegoldó készség

Ajánlatunk

  • Vonzó alapbér
  • Éves és félévi bónuszok
  • Home Office
  • Bejárás költségtérítés